Golfweek Jaarwisseling 2010/2011
Tunesië, Hammamet,
Hotel Riu Palace Hammamet Marhaba*****
29 december 2010 - 5 januari 2011
Vier de jaarwisseling in het milde klimaat van Tunesië en geniet van heerlijk golfen in het gezelschap van enthousiaste en sportieve alleengaanden die ook geen zin hebben om de jaarwisseling in ons eigen druilige landje door te brengen.
Verblijf in het nieuwe en veel faciliteiten biedende luxe 5-sterren
hotel Riu Palace Hammamet Marhaba. Op slechts enkele kilometers bevindt zich de mooie medina van Hammamet, met levendige soeks, bars en restaurants. Golf op prachtige banen die vlak bij het hotel liggen. Ga swingend het nieuwe jaar in!
Hotel
Het Riu Palace Hammamet Marhaba*****, bevindt zich direct aan een prachtig wit zandstrand. Dit hotel beschikt over een compleet sport- en gastronomisch aanbod. Het hotel biedt alle faciliteiten zoals Thalassotherapiecenter 'Five Senses' met verschillende behandelingen, massage, hammam, sauna, overdekt zoutwater- en zoetwaterzwembad en jacuzzi, schoonheids- en kapsalon, shops, riante buitenzwembaden, tennis, fitness. Verschillende bars, lounges en restaurants. U beschikt over een
comfortabele 2-persoonskamer voor 1-persoonsgebruik. U verblijft op basis van all inclusive.
Golf
4 greenfees: Golf Le Foret, Golf Les Oliviers, Golf Yasmine (2x)
Extra greenfees optioneel mogelijk.
Minimaal vereist: GVB
Flightindeling op golfhandicap
Zie ook: golfniveau
Deelnemers:
14 dames/14 heren
Terug naar kalender |